Kim jesteśmy?

Bursa Młodzieży Żeńskiej jest prowadzona przez Siostry zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP. –
Prowincja Krakowska.
Patronem jest Bł. Edmund Bojanowski.
Bursa jest niepubliczną, katolicką placówką, przeznaczoną wyłącznie dla dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych, przez cały okres pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania. Kameralne grono – 30 osób, umożliwia indywidualne podejście do każdej osoby oraz rodzinną atmosferę. Zapewniamy dziewczętom opiekę, bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do nauki.
Program wychowawczy Bursy opiera się na wartościach chrześcijańskich, kładzie nacisk na wszechstronny rozwój każdej wychowanki, jej zainteresowań, uzdolnień, kształtuje postawy patriotyczne, prowadzi do dojrzałości ludzkiej.

Gwarantujemy: zakwaterowanie w 3 i 4 osobowych pokojach (połowa pokoi z łazienkami!), dostęp do bezpłatnego WiFi, komputera, drukarki, scanera, ksera. Wychowanki mają do dyspozycji 2 aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem (czajnik elektryczny, mikrofalówka, toster, gofrownica, opiekacz, lodówka), pokoje cichej nauki, mini siłownię (bieżnia, rowerek, materace do ćwiczeń, steper) oraz salę wielofunkcyjną (piłkarzyki, konsola Xbox, TV, kino domowe, projektor multimedialny, ekran). Serwujemy 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego), przygotowane na miejscu.
Dostęp do kaplicy z Najświętszym Sakramentem daje możliwość pogłębiania osobistej relacji z Bogiem oraz czerpania siły do codziennych zmagań.

Jeśli planujesz naukę w Krakowie – SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 🙂