Kim jesteśmy?

Bursa Młodzieży Żeńskiej jest prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – Prowincja Krakowska. Patronem jest Bł. Edmund Bojanowski.
Bursa jest niepubliczną, katolicką placówką, przeznaczoną wyłącznie dla dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych, przez cały okres pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania. Kameralne grono – 30 osób umożliwia indywidualne podejście do każdej osoby oraz rodzinną atmosferę. Zapewniamy dziewczętom opiekę, bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do nauki.
Program wychowawczy Bursy opiera się na wartościach chrześcijańskich, kładzie nacisk na wszechstronny rozwój każdej wychowanki, jej zainteresowań, uzdolnień, kształtuje postawy patriotyczne, prowadzi do dojrzałości ludzkiej. Gwarantujemy: zakwaterowanie w 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami, dostęp do bezpłatnego WiFi, komputera, drukarki, scanera, ksera. Wychowanki mają do dyspozycji 2 aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem (czajnik elektryczny, mikrofalówka, toster, gofrownica, opiekacz, lodówka), pokój cichej nauki, mini siłownię (bieżnia, rowerek, materace do ćwiczeń, steper) oraz salę wielofunkcyjną a w niej: pianino, keyboard, piłkarzyki, konsola Xbox, TV, kino domowe, projektor multimedialny, ekran. Serwujemy 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego), przygotowane na miejscu.
Dostęp do kaplicy z Najświętszym Sakramentem daje możliwość pogłębiania osobistej relacji z Bogiem oraz czerpania siły do codziennych zmagań.

Jeśli planujesz naukę w Krakowie – SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 😉